Nacházíte se zde:   In-Gastro

Historie společnosti

Historie společnosti IN-GASTRO s.r.o. se datuje zhruba 15 let zpátky, kdy současný jednatel vypomáhal při studiu ve společnosti svého otce… V té době především při plánování kuchyni, pomoci při realizacích a zároveň i jako servisní technik, prostě všechna práce, která byla zapotřebí. Zprvu jsme se orientovali na dodávky inventáře, stolních spotřebičů a na prodej kusových technologií vč. servisní činnosti.

V roce 2005 došlo k přechodu na právnickou osobu a založení stávající společnosti. Zároveň s tím se firma rozrostla o zaměstnance, kteří se specializovali na plánování, obchod, servis, kuchařskou podporu. Za celé období pro nás bylo prioritní nabízet a dodávat kvalitní a moderní technologie, u kterých jsme schopni poskytnout profesionální služby.

Postupem času jsme získávali větší a komplexní zakázky, začali jsme vytvářet moderní, praktické a spolehlivé profi kuchyně plně odpovídající současným trendům, včetně dodávek multifunkčních technologií. V současné době poskytujeme komplexní služby spojené se vznikem profi kuchyně, zaměřujeme se na profesionální poradenství, praktické zpracování projektu kuchyně, kvalitní německé a české technologie, odborné zaškolení. Naše chyby i zkušenosti nás posouvají dál k našemu cíli…

 

Nikolina  Gastro-Servis   in-gastro

 

 

 

V roce 2014 jsme zavedli vlastní značku varných bloků InBlock, www.inblock.cz. Zaměřujeme se na vlastní výrobu varných bloků s cílem poskytnout zákazníkovi maximální komfort při atypech a využít všech zkušeností, které s bloky máme. V témže roce jsme se přestěhovali do nových vlastních prostor, které nám umožnily vybudovat kvalitní zázemí pro výrobu, servis a skladování.

V roce 2015 jsme začali s výrobou technologie HoldMaker+, www.holdmaker.cz technologie s filozofií „Jednoduše k úsporám“.

Rok 2019 nám přinesl možnost vést oficiální zastoupení pro prodej a servis multifunkčních pánví Rational, které jsme roky předtím dodávali v brandu Frima. Zároveň jsme pořídili nové zázemí pro výrobu technologie HoldMaker+ a další skladovací prostory.

Cíl společnosti:

Veselá kuchyněCílem naší společnosti je být partnerem pro vaši veselou kuchyni, v které je majitel spokojený s naší prací a dosahuje výsledků a úspor, o kterých hovoříme v době plánování. Současně pak personál kuchyně, který pracuje se systémem, který mu dává čas pro to podstatné.

 

 

Naše certifikáty najdete zde: IN-GASTRO/CERTIFIKÁTY