ALMA V Jirchářích Praha – Zveme Vás!

ALMA V Jirchářích Praha – Zveme Vás!

ALMA V Jirchářích Praha – Zveme Vás!

👨‍🍳🍴 ALMA V Jirchářích Praha 🍲☕🍷

‼️🎉 Zveme Vás srdečně do nedávno otevřeného unikátního projektu ALMA V Jirchářích uprostřed starého města. IN-GASTRO se podílelo na dodávce gastro části celého provozu včetně centrálního chlazení. Na tomto projektu pracujeme od začátku roku 2020, kdy nás po předchozích zkušenostech s KRO KITCHEN oslovil pan Václavík a pan Němec. Projekčně to byla výzva, vytvořit koncept otevřené kuchyně, barů, kavárny a zázemí pro větší akce. Co Vám budu psát, hodně skicáků, hodně variant, hodně schůzek, ale finální výsledek stojí za to. Je fajn vytvářet koncept s někým, kdo má zkušenosti, představu a prosazuje kvalitu a profesionální zázemí pro svůj tým. Tomuto unikátnímu projektu držíme palce a určitě se zastavte ochutnat… 👍💯

Navštívit můžete:
👇
🍲 Restaurace Alma, která stojí na respektu k surovinám. K jejich sezónnosti, k jejich osobitosti, k jejich původu a tvůrcům.

Kavárna Alma, která se nachází na rohu a je vstupní branou do Almy i ideálním místem pro ranní rozjezd. Špičková káva, pečivo, zákusky, sladkosti a mnoho dalšího.

🍷 Alma Wines, to je obchod s víny, které přiváží z celé Evropy a spojuje všechny, kterým dobré víno chutná.

👇
Více info o profi kuchyních na:
💡➡️ https://in-gastro.cz/nase-kuchyne/

👨‍🍳 Jsme Vaším partnerem pro gastronomii…
IN-GASTRO Děláme pro Vás PROFI KUCHYNĚ. 🧡

Buďte s námi v obraze! Napište si o e-mailový občasník :)

Service+
Chemie
Hotline 602 159 169