Kdo jsme

Jsme parta profesionálů a děláme pro vás profi kuchyně

Naše historie se datuje zhruba 17 let zpátky, kdy současný jednatel vypomáhal při studiu ve společnosti svého otce… V té době především při plánování kuchyni, pomoci při realizacích a zároveň i jako servisní technik.

V roce 2005 došlo k založení stávající společnosti. Zároveň s tím se naše firma rozrostla o zaměstnance, kteří se specializovali na plánování, obchod, servis a kuchařskou podporu. Postupem času jsme získávali větší a komplexní zakázky, začali jsme vytvářet moderní, praktické a spolehlivé profi kuchyně plně odpovídající současným trendům.

V roce 2014 jsme zavedli vlastní značku varných bloků InBlock, www.inblock.cz. Zaměřujeme se na vlastní výrobu varných bloků s cílem poskytnout zákazníkovi maximální komfort při atypech a využít všech zkušeností, které s bloky máme. V témže roce jsme se přestěhovali do nových vlastních prostor, které nám umožnily vybudovat kvalitní zázemí pro výrobu, servis a skladování.

V roce 2015 jsme začali s výrobou technologie HoldMaker+, www.holdmaker.cz. Technologie s filozofií „Jednoduše k úsporám“.

Rok 2019 nám přinesl možnost vést oficiální zastoupení pro prodej a servis multifunkčních pánví Rational, které jsme roky předtím dodávali v brandu Frima. Zároveň jsme pořídili nové zázemí pro výrobu technologie HoldMaker+ a další skladovací prostory.

V současné době poskytujeme komplexní služby spojené se vznikem profi kuchyně, zaměřujeme se na profesionální poradenství, praktické zpracování projektu kuchyně, kvalitní německé a české technologie, odborně zaškolujeme. Naše chyby i zkušenosti nás posouvají dál k našemu cíli…

 

Cíl společnosti:

Cílem naší společnosti je být partnerem pro vaši veselou kuchyni, v které je majitel spokojený s naší prací a dosahuje výsledků a úspor, o kterých hovoříme v době plánování. Současně pak personál kuchyně, který pracuje se systémem, který mu dává čas pro to podstatné.

Tomáš Voborský
zakladatel

Proč zrovna my?

17 let zkušeností

Náš tým drží při sobě

Vlastní designy kuchyní

Máme vlastní servis

Kvalitní náhradní díly

Podpora 18 hodin denně

Spolupracujeme s

Buďte s námi v obraze! Napište si o e-mailový občasník :)

Service+
Chemie
Hotline 602 159 169